Kars Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. TV8’deki Survivor erken final mi yapacak? Zelzele sonrası Acun Ilıcalı’nın programı…

TV8’deki Survivor erken final mi yapacak? Zelzele sonrası Acun Ilıcalı’nın programı…

SoleKinG SoleKinG -
12 0

Üst üste yaşanan zelzelelerin gerisinden TV ekranlarında faaliyet gösteren diziler ve cümbüş programları 2 hafta müddetince yayına girmedi. Büyük bir ilgiyle takip edilen ve geniş bir hayran kitlesine sahip Survivor’da bu süreçte yayına girmeyen müsabaka programlarından bir tanesi oldu.

21 Şubat Salı tarihinde yeni kısmıyla ekranlara dönen Survivor’da yarışmacılara zelzele haberinin duyurulmasının akabinde altı ismin birden çekilme kararı aldığı konuşuldu. Tıpkı vakitte reytinglerde bu dönem beklenenin altında kalan Survivor Türkiye Ünlüler Gönüllüler programının erken final yapacağı söylentisi ortaya atıldı.

Survivor Erken Final mi Yapıyor?

Sosyal medya platformunda süratle yayılan tezlere nazaran, bu dönem reytinglerde hedeflediği sonuçlara ulaşamayan Survivor Türkiye Ünlüler Gönüllüler programının erken final yapacağı tezi ileri sürüldü. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş’ta yaşanan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki zelzeleler on vilayette birden hissedilmişti. Tıpkı vakitte Hatay’da 6,4 ve 5,8 büyüklüğünde 2 büyük zelzele meydana gelmişti. Yaşanan bu olayların akabinde Survivor Türkiye Ünlüler Gönüllüler programının final tarihinin erkene çekileceği argüman edilse de hususa yönelik şimdi bir açıklama gelmedi.

Kaynak: Haber7

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir