Kars Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Sons of the Forest kaç TL?

Sons of the Forest kaç TL?

SoleKinG SoleKinG -
9 0

Serinin birinci oyunu The Forest’ın epey ilgi görmesinin akabinde devam ikinci oyununu piyasaya sürmeye hazırlanan Endnight Games, Sons Of The Forest‘ı 23 Şubat’ta piyasaya sürecek. Pekala, Sons of the Forest kaç TL? İşte detaylar…

SONS OF THE FOREST KAÇ TL?

Steam’de 23 Şubat’ta Erken Erişim ile piyasaya sürülecek Sons of the Forest’ın fiyatı şimdi bilinmemektedir. Fiyat bilgisi yayınlandığında içerik güncellenecektir.

SONS OF THE FOREST KONUSU

Uzak bir adada kayıp bir milyarderi bulmak için gönderilen ‘Orman’ın yapımcılarından büsbütün yeni bir tecrübe, kendinizi yamyam istilasına uğramış bir cehennem görüntüsünde buluyorsunuz. Bu müthiş yeni açık dünya hayatta kalma endişe simülatöründe zanaat yapın, inşa edin ve tek başınıza yahut arkadaşlarınızla hayatta kalmak için uğraş edin.

Hayatta Kalma Kaygı Simülatörü

Dünyayı istediğiniz üzere ele almak için tam özgürlüğü deneyimleyin. Ne yapacağınıza, nereye gideceğinize ve en güzel nasıl hayatta kalacağınıza siz karar verirsiniz. NPC’nin size havlayan buyrukları yahut size yapmak istemediğiniz misyonları vermesi yok. Buyrukları sen veriyorsun, sonra ne olacağını sen seçiyorsun.

İblislerle Savaş

İnşa ve Zanaat

Her etkileşimi hissedin; Ateş yakmak için çubukları kırın. Pencereleri ve tabanı kesmek için bir balta kullanın. Küçük bir kabin yahut deniz kenarında bir yerleşke inşa edin, seçim sizin.

Değişen Mevsimler

İlkbahar ve yaz aylarında direkt ırmaklardan taze somon toplayın. Soğuk kış ayları için et toplayın ve saklayın. Bu adada yalnız değilsiniz, bu nedenle kış gelip yiyecek ve kaynaklar kıtlaştıkça yiyecek arayan tek kişi siz olmayacaksınız.

Eşli Oynanış

Tek başınıza yahut arkadaşlarınızla hayatta kalın. Öğeleri paylaşın ve savunma oluşturmak için birlikte çalışın. Yerin üstünü ve altını keşfetmek için yedek getirin.

Kaynak: Haberler.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir