Kars Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Mehmet Aurelio: Sevilla ve Manchester United’ı düşünmüştük

Mehmet Aurelio: Sevilla ve Manchester United’ı düşünmüştük

SoleKinG SoleKinG -
10 0

UEFA Avrupa Ligi son 16 cinsinde İspanya’nın Sevilla takımı ile eşleşen Fenerbahçe’nin Futbol A Ekip Teknik Menajeri Mehmet Aurelio, Sevilla’yı geçmişte olduğu üzere tekrar eleyebileceklerini söyledi.

Kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Mehmet Aurelio, “Avrupa Ligi’nde küme evresindeki rakiplerimizi hoş geçtik. Biz de ekipte konuştuğumuzda Sevilla ve Manchester United’ı düşünmüştük ve Sevilla çıktı hoş de oldu.” tabirlerini kullandı.

Fenerbahçe’nin Sevilla’yı 2008’de Şampiyonlar Ligi son 16 tipinde elediğini hatırlatan Aurelio, şöyle konuştu:

“2008’de Sevilla ile iki maç yaptık, birinci maçı Kadıköy’de kazanmış, orada da rakibimizi penaltılarla geçmiştik. İnşallah iki maçı da kazanacağız ve tipi geçeceğiz. Sevilla’yı biliyoruz, oradaki havaya da hakimiz. İnşallah tekrar sevinen taraf oluruz ve tipi geçeriz. Ekip içerisinde o günleri de konuşacağız ve Fenerbahçe olarak o günkü başarıyı tekrar edip, tipi geçeceğiz. Evet, güç olduğunu da biliyoruz ancak avantajımız da var. İnşallah birinci maçı hoş bir skorla kazanacağız, sonra da final niteliğinde bir maç oynayacağız. Penaltılara kalmadan inşallah hoş bir skorla kazanacağız.”

Kaynak: Haber7

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir