Kars Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Manchester United efsanesi Neville, maksat tahtasına oturan Weghorst’a sahip çıktı: Düzgün iş çıkartıyor

Manchester United efsanesi Neville, maksat tahtasına oturan Weghorst’a sahip çıktı: Düzgün iş çıkartıyor

SoleKinG SoleKinG -
10 0

Sezon başında Beşiktaş’a transfer olan ve hayli da başarılı bir performans göstererek taraftarın adeta sevgilisi olan Weghorst, Cristiano Ronaldo’nun Suudi Arabistan grubu Al Nassr’a transfer olması üzerine Manchester United‘a transfer oldu. Beşiktaş ve Hollanda Ulusal Ekibi ile gösterdiği performansla dikkatleri çekerek Manu’ya giden oyuncuya İngiliz futbol adamı Gary Neville’dan takviye geldi.

“ERİG CİLT HAG’IN ONU SEÇMESİNİN BİR NEDENİ VAR”

Weghorst’un düzgün bir performans sergilediğini belirten Neville, ” Wout Weghorst‘u seviyorum. Her şeyden evvel Erik Cilt Hag’ın onu seçmesinin bir nedeni var. Ekibe bir şeyler kattığını düşünüyor ve onu anlıyorum. 3-4 gol daha atabilseydi eksiksiz bir iş çıkardığını söylerdiniz. Geçiş oyununda, savunmada, set oyununda her şeyde yeterli bir iş çıkartıyor. Grup için çok kıymetli bir iş yapıyor.” tabirlerini kullandı.

“TAKIM ONU SEVİYOR”

Manchester United‘ın Weghorst’u transfer etmesinin hakikat olduğunu belirten Neville, “Glazer ailesinin transfere harcayacak parası yok ve mecburen kiralık bir oyuncuyu gruba kazandırdılar. Fakat profesyonel açıdan bakarsanız Manchester United güzel bir iş çıkardı. Kadro da onu seviyor.” dedi.

WEGHORST’UN MANU KARNESİ

Devre ortası transfer devrinde Manchester United’ın yolunu tutan 30 yaşındaki santrfor, yeni ekibiyle 10 maça çıkarken, 1 gol ve 1 asist katkısı verdi.

Kaynak: Haberler.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir