Kars Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Yolcu360, Yılın Parlayan Araç Kiralama Ofislerini Seçti ve “Bizim Yıldızımız”’ Ödüllerini Sahiplerine Ulaştırdı!

Yolcu360, Yılın Parlayan Araç Kiralama Ofislerini Seçti ve “Bizim Yıldızımız”’ Ödüllerini Sahiplerine Ulaştırdı!

SoleKinG SoleKinG -
9 0

 

Türkiye’nin favori araç kiralama platformu Yolcu360, bu yıl da sektördeki yıldızları belirleyerek geleneksel ‘Bizim Yıldızımız’ ödüllerini Türkiye’nin dört bir yanında başarılarıyla parlayan sahiplerine ulaştırdı. Misafir memnuniyetini en üst seviyede tutan araç kiralama ofislerinin özverili çalışmaları, bu özel ödülle taçlandırıldı.

Tedarik Zinciri Müdürü Eda Karakaş, bu ödüllerle ilgili yaptığı açıklamada, “Yolcu360 olarak her zaman misafir memnuniyetini ön planda tuttuk. Yol arkadaşlarımız olarak nitelendirdiğimiz iş ortaklarımız da aynı hassasiyetle bu yolculukta bizimle birlikte oldular. Biz de bu özel ödüllerle, yıl boyunca emek veren iş ortaklarımıza teşekkür etmek istedik” dedi.

Karakaş, her ofisin eşit şanslara sahip olduğunu vurgulayarak, “Önümüzdeki yıllarda daha fazla etkileşim ve motivasyon sağlamak adına, ödül kriterleriyle ilgili daha fazla paylaşım yapmayı planlıyoruz” şeklinde konuştu.

‘Bizim Yıldızımız’ ödülleri, 2023 yılı boyunca Yolcu360 misafirlerinin araç kiralama deneyimlerini değerlendirdiği ofislerin aldığı puanlar, rezervasyon adetleri ve yapılan yorum adetleri üzerinden belirlendi.

2023 yılı için ‘Bizim Yıldızımız’ ödüllerinin kriterleri şu şekildeydi:

  • Yolcu360 Misafirlerinin Ofis Değerlendirme Puanı: Minimum 4,80 ve üzeri puan almak,
  • Ofis Rezervasyon Adedi: Yolcu360 Ofis başına ortalama rezervasyon adedinin üzerinde olmak,
  • Ofis Yorum Adedi: Ofis yıllık rezervasyon adedinin %10 ve üzeri yorum almak.

Yolcu360, misafir memnuniyetini odak noktası olarak benimseyerek ‘Bizim Yıldızımız’ ödüllerini geleneksel hale getiriyor ve sektördeki kalite standartlarını daha da yükseltmeyi hedefliyor.

Yolcu360 hakkında daha fazla bilgi almak ve araç kiralama seçeneklerini incelemek için yolcu360.com, www.yolcu360.com/blog ve ‘Yolcu360 Pro’ platformunu ziyaret edebilir, Yolcu360 Mobil Uygulamasını indirebilir veya 0850 360 5 360 numaralı ve 7/24 hizmet veren Yolcu360 Misafir Merkezi’ni arayabilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir