Kars Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Twitter erişim problemini düzeltti

Twitter erişim problemini düzeltti

SoleKinG SoleKinG -
9 0

Twitter Dayanak hesabından yapılan açıklamada, “İşler artık olağan formda işliyor olmalı. Bizimle birlikte olduğunuz için teşekkürler.” sözü kullanıldı.

Twitter’ın sahibi Elon Musk da toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Twitter’ın uygulama programlama arayüzündeki (API) küçük bir değişikliğin sıkıntıya neden olduğunu aktardı.

Musk, “Kod yığını, sebepsiz yere son derece kırılgan. Nihayetinde tam bir tekrar yazıma muhtaçlık duyacaktır.” değerlendirmesinde bulundu.

Downdetector bilgilerine nazaran, dünya genelinde kullanıcılar, Twitter’a New York saatiyle 11.30 (TSİ 19.30) civarında erişim sorunu yaşadıklarını bildirmeye başlamıştı.

Sosyal medya platformunda birçok kullanıcı, kontaklar, fotoğraflar ve üçüncü parti uygulamalara ait sorun yaşadığını aktarmıştı.

Twitter Takviye hesabından bahse ait yapılan paylaşımda, kimi kısımların beklendiği üzere çalışmıyor olabileceği belirtilerek, “Bazı istenmeyen sonuçları olan dahili bir değişiklik yaptık. Şu anda bu sorun üzerinde çalışıyoruz ve düzeltildiğinde bir güncelleme paylaşacağız.” sözü kullanılmıştı.

 

Kaynak: Haber7

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir