Kars Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Siyaset
  4. »
  5. İmamoğlu ve Mansur Yavaş’a sitem: Bizim liderlerimiz biliyorduk!

İmamoğlu ve Mansur Yavaş’a sitem: Bizim liderlerimiz biliyorduk!

SoleKinG SoleKinG -
14 0

İYİ Parti Genel Lider Yardımcısı Ümit Dikbayır, Habertürk’te katıldığı programda Millet İttifakı’ndaki Akşener krizi ve sildiği “Millet beşten büyüktür.” paylaşımıyla ilgili konuştu.

‘AKŞENER SİLDİRDİ’

Dikbayır, “Bunu niçin attım. Ben o masada beşli imzayı öğrendim, çok nezaketsiz bir şeydi. O psikolojiyle attım. Ben tweeti attım birkaç dakika sonra genel lider beni aradı. Benim attığım bir tweeti sildirebilecek tek bir kişi var o da Sayın Akşener.” dedi.

‘NELER YAŞANDI ANLATSAM…’

Akşener’in kendisine ‘Bu masadaki başka başkanları incitir, kaldırırsan güzel olur’ dediğini belirten Dikbayır, “Çok nezaketlidir Sayın Meral Akşener. Bu süreçler içinde nezaketini hiç kaybetmemiştir. Neler neler yaşamıştır bunları bir bir anlatırsam… Bunlara gerek yok.” tabirlerini kullandı.

YAVAŞ VE İMAMOĞLU’NA SİTEM: BİZİM LİDERLERİMİZ BİLİYORDUK!

Yavaş ve İmamoğlu’na sitemde bulunan Dikbayır, ‘‘Sayın Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu CHP rozetini taşıyor ancak biz bizim belediye liderlerimiz biliyorduk. Emeğimiz var, seçmenimiz oy attı. Ben bunların vazifelerine devam etmeli kısmına da gerçek bulmuyorum.’‘ tabirlerini kullandı.

Kaynak: Haber7

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir