Kars Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Farklı hezimet sonrası yöneltilen istifa sorusuna Emre Belözoğlu’dan çok konuşulacak karşılık

Farklı hezimet sonrası yöneltilen istifa sorusuna Emre Belözoğlu’dan çok konuşulacak karşılık

SoleKinG SoleKinG -
13 0

UEFA Konferans Ligi’nde alanında Gent’e 4-1 mağlup olarak Avrupa’dan elenen Medipol Başakşehir’de üst üste alınan makûs sonuçlar sonrası basın toplantısında Emre Belözoğlu’na istifa sorusu yöneltildi.

“GÜMÜŞDAĞ’A SORMADAN OLMAZ”

Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu, “Başkanımız Göksel Gümüşdağ ile yakın bir alakam var. Kendi başıma bir karar almam gerçek olmaz” dedi.

İşte Emre Belözoğlu’nun açıklamaları:

“Başkan Göksel Gümüşdağ ile konuşmadan kendimle alakalı bir karar almam hakikat olmaz. Liderle ilgisi yakın olan biriyim. Burası benim konutum üzere.”

“HEDEFİM AVRUPA”

“Kariyer hedeflerim ortasında Avrupa’da teknik yöneticilik yapmak var. Başakşehir’de hoş bir deneyim kazanıyorum. Avrupa’ya katılma ve Türkiye Kupası’ndaki iddamız hala güçlü.”

“İLK KEZ YAŞADIK”

“Geldiğimizden bu yana birinci kere bu türlü bir dalgalanma yaşadık. Oyuncuların toparlayacağına inanıyorum. Burası benim meskenim üzere.

“KARARI LİDER İLE ALIRIZ”

“Biz esasen kararı Lider ile alırız. Kendi kararlarım öteki bir kulüpte düşünülebilir lakin Göksel Gümüşdağ’ın olduğu yerde kendimle alakalı bir karar almadan evvel onunla konuşmam gerekiyor.”

Kaynak: Haberler.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir